Klacht: Korting

Brouwerpetra op 19 juli 2014 over Karwei in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 1 augustus 2014
Reactie van het bedrijf:

De klant is door KARWEI gebeld. Samen zijn ze er uitgekomen.

Bedrijf Karwei
Categorie Bouwmarkten
Status Opgelost
Datum 19 juli 2014

Een klant van Karwei heeft geklaagd over een misverstand met een aanbieding van 35 procent korting op tuinartikelen. Bij de aankoop van een heater bleek deze korting niet van toepassing, wat de klant als onjuist en onduidelijk ervaart, aangezien dit niet vermeld stond. Uiteindelijk ontving de klant een korting van 15 procent, maar was hier niet tevreden mee.

Mijn Klacht:

Er was een aanbieding van 35 procent op de tuinartikelen, nu kopen wij een heater op de tuinafdeling. En dan geld de korting niet. Dat moet er dan bij vermeld staan. Lijkt mij. We kregen nu 15 procent maar ik vindt het niet netjes.

Gewenste Oplossing:

Met de 15 procent. En mijn hele huis staat vol met karwei spullen..

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Karwei in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Karwei een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Karwei

Heeft op 01 augustus 2014 om 13:54 geantwoord

Geboden Oplossing:

De klant is door KARWEI gebeld. Samen zijn ze er uitgekomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM