Klacht: In en gelijk uitchecken keuzedag

degeuselisabeth op 09 juli 2014 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 29 september 2014
Reactie van het bedrijf:

De klant is een passende oplossing geboden.

Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 9 juli 2014

Een reiziger heeft een klacht ingediend over het gebruik van een keuzedag bij NS. Ondanks dat hij op Schiphol in- en uitgecheckt heeft, moest hij de keuzedag gebruiken, terwijl hij die dag geen treinreis maakte. De klant ervaart onduidelijkheid en frustratie over de klantenservice, die volgens hem niet behulpzaam was en hem niet verder kon helpen.

Mijn Klacht:

Vanmorgen op Schiphol in én gelijk uitgecheckt.
Keuzedag had ik half juni naar gekeken, nu moet ik de keuzedag gebruiken ook al gebruik ik de trein vandaag niet!!!

Dat is toch raar,
Heren aan het loket zeggen de Klantenservice te bellen ivm een tegoedkaartje, ik heb 3 maal Klantrnservice gebeld, na 15 minuten opgehangen , 3e keer eindelijk een zeer starre juffrouw die weigerde iets voor mij te doen.

Het is niét duidelijk, allemaal geldklopperij, helemaal due klantenservice, kost klauwen met geld en dan gebeurt et niets terwijl dat op get station Amsterdam gezegd werd door NS balie.

Ik voel mij door de NS belazerd!

Gewenste Oplossing:

Als ik een compensatie keuzedag kaartje ontvang

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van NS

11 jaren geleden - Beste mevrouw de Geus, Allereerst mijn excuses voor de zeer late afhandeling van uw email via dit kanaal. Het spijt mij dat het gebruik van uw keuzedag niet goed is verlopen. Ik stuur u alsnog een dagkaart toe zodat u een dag kosteloos van de trein gebruik kunt maken. Deze dagkaart valt binnen enkele dagen bij u in de bus. Alvast een hele fijne reis toegewenst. Met vriendelijke groet, Klantenservice NS

NS

Heeft op 29 september 2014 om 13:08 geantwoord

Geboden Oplossing:

De klant is een passende oplossing geboden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van NS beoordeeld.

degeuselisabeth

Heeft op 01 oktober 2014 om 21:00 geantwoord

Heel fijn, hartelijk dank voor de oplossing.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten