Klacht: niet te bereiken, niet aan afspraken houden.

ineke gielen op 07 juli 2014 over Postorder Groep Nederland in de categorie Teleshopping

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Postorder Groep Nederland has resolved this complaint
Klacht opgelost op 8 juli 2014
Reactie van het bedrijf:

Op 8 juli 2014 geprobeerd telefonisch contact op te nemen met de klant, echter helaas tevergeefs. Per mail de klant op de hoogte gebracht.

Categorie Teleshopping
Status Opgelost
Datum 7 juli 2014

Een klant van Postorder Groep Nederland heeft herhaaldelijk geprobeerd contact op te nemen over een retourzending en heeft meer dan 30 minuten in de wacht gestaan. Na toezegging dat er geen verzendkosten zouden worden berekend, ontving de klant een nieuw pakket zonder factuur en kreeg later een herinnering van Afterpay voor onbetaalde kosten, ondanks dat de betaling al was gedaan. De klant ervaart dat afspraken niet worden nagekomen en heeft moeite om het bedrijf te bereiken.

Mijn Klacht:

na dagen achtereen meer dan 30 min. tel. in de wacht te hebben gestaan eindelijk contact over een retourzending mij toen toegezegd dat er geen verrzendkosten zouden worden berekend ivm ongemak. pakje retour en nieuw pakket ontvangen met een gewijzigde maat. er zat echter geen factuur met mannier van overmaken in. Ik heb met een overrschrijvingskaart betaald. Kreeg na geruime tijd bericht van afterpay dat de rekening van het pakketje nog betaald moest worden, weer eindeloos in de wacht , men kon daar zien dat het bedrag bij de postordergroup was gestort. het bedrag zou naar afterpay worden overgemaakt, nu wederom bericht dat ik nog de verzendkosten en de herinneringskosten moet betalen. Ik had op tijd betaald. en wat toegezegd is wordt niet nagekomen. Zeer onterecht en een niet te bereiken postordergroep, is wel te bereiken als je een bestelling wil doen.

Gewenste Oplossing:

als er een betere telefonische bereikbaarheid is. en afspraken worden nagekomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Postorder Groep Nederland over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Postorder Groep Nederland in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Postorder Groep Nederland een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Postorder Groep Nederland

Heeft op 08 juli 2014 om 13:55 geantwoord

Geboden Oplossing:

Op 8 juli 2014 geprobeerd telefonisch contact op te nemen met de klant, echter helaas tevergeefs. Per mail de klant op de hoogte gebracht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM