Klacht: Dinerbon

Johanna123 op 07 juli 2014 over Makro in de categorie Groothandels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 7 juli 2014
Reactie van het bedrijf:

Deze klacht wordt in behandeling genomen door het Makro Customer Service Center.

Bedrijf Makro
Categorie Groothandels
Status Opgelost
Datum 7 juli 2014

Een klant van Makro ervaart onduidelijkheid over de dinerbon die zij bij een eerder bezoek ontvingen, omdat deze alleen inwisselbaar is bij Olympia in Delft. De cassière meldde dat zij niet de enige waren die problemen ondervonden met het inwisselen van de bon, terwijl de klant al voor 26 euro aan eten had besteld. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Zeer onduidelijk dat de dinerbon, die wij bij een vorig bezoek aan de Makro
ontvingen, te besteden is bij Olympia in Delft! Volgens de cassiere waren wij de vijfde die de bon wilde inwisselen. Eten hadden wij al besteld kosten 26.00 euro!

Gewenste Oplossing:

Als er duidelijke informatie verstrekt wordt!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Makro in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Makro een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Makro

Heeft op 07 juli 2014 om 10:02 geantwoord

Geboden Oplossing:

Deze klacht wordt in behandeling genomen door het Makro Customer Service Center.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM