Klacht: verf

Marisca103.. op 03 juli 2014 over Karwei in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 27 oktober 2014
Reactie van het bedrijf:

klacht is opgelost in overleg met de klant

Bedrijf Karwei
Categorie Bouwmarkten
Status Opgelost
Datum 3 juli 2014

Een klant heeft punky pink verf aangeschaft bij Karwei en vroeg in de winkel naar de dekkracht op een witte muur. Na gebruik bleek de verf echter niet dekkend en te waterig, waardoor de klant met een onafgemaakte muur bleef zitten. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb punky pink gekocht k heb in de winkel gevraagt of het goed pakt op de witte muur en of het genoeg zou zijn nu blijkt het niet eens dekkend tezijn super waterig kan muur niet eens afkrijgen pot leeg en zit k met een halve muur waar je alles Door heen ziet

Gewenste Oplossing:

Geld terug of gratis dubbel verf tot het wel netjes is

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Karwei in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Karwei een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Karwei

Heeft op 27 oktober 2014 om 07:54 geantwoord

Geboden Oplossing:

klacht is opgelost in overleg met de klant

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM