Mijn Klacht:
Vandaag 01-07-2014 heeft mijn man een pakketje voor mij afgeleverd bij het DHL servicepunt bij de DA drogist in Prinsenbeek. Netjes ingepakt, met het DHL label uitgeprint en erop geplakt en alle oude labels van het doosje gehaald. Echter was het een doosje waar Zalando op stond.
Toen ik thuis kwam en vroeg of hij de afleverbevestiging had, zag ik opeens dat daar op stond dat het pakje naar Zalando moest. Zonder iets te vragen had het een ander trackingnummer gekregen. Het oude en nieuwe nummer stonden beiden op het formulier, maar het oude wat naar een totaal ander adres zou moeten gaan was dus simpelweg aangepast naar Zalando.
DA gebeld en uitgelegd dat er een foutje gemaakt leek te zijn aan hun kant en dat de doos gereroute moest worden naar het juiste adres dat bij het label op de doos hoort.
Men wil NIET bellen met DHL om het op te lossen, we moeten het zelf maar regelen, eigen fout want het zit in een Zalando doos…en ” ik heb het niet gedaan, maar een collega, dus ik los het niet op”
Tja, dus als het in een pampers doos had gezeten was het naar de pampers fabriek gestuurd? In een Esprit doos naar de Esprit winkel???
DHL gebeld, die snappen niet waarom het klakkeloos naar Zalando is gestuurd. Volgens hen lag het pakje nog bij DA, of we misschien nog terug wilden bellen zodat ze het nog aan kunnen passen, dat scheelt een hoop tijd. DA beweert dat het al is opgehaald, maar DHL zegt van niet…. Sterk vermoeden dat DA gewoon op alle manieren weigert mee te werken.
Dit kan beter een DHL non-servicepunt genoemd worden, ik weet nu weer waarom ik graag 2,75 meer betaal voor post.nl. Nooit gedoe en binnen een dag bij je thuis afgeleverd. ..Over de medewerker van DHL zelf dan weer niets dan lof, hij gaat proberen op te lossen wat de DA op had moeten lossen.
Gewenste Oplossing:
Excuus, vergoeding 1 uur belkosten tot nu toe+ eventuele waarde pakket indien verloren. Een goedmaker voor deze totale non-service.

