Mijn Klacht:
Mijn bejaarde oma (sinds 2011 ingeschreven bij het BELMENIET register!!) heeft plotseling een abonnement op Privilege. Nadat er contact opgenomen is met het (15 cent per minuut!!!) telefoonnummer bleek dat dt abonnement telefonisch is afgenomen?
Mijn oma is bijna 80 jaar, heeft ernstige gezichtsveld- en hoorproblemathiek (platgezegd stekeblind en stokdoof) en behoort niet gebeld te worden vanwege haar registratie bij belmeniet. Dit laatste had Privilege moeten weten! Zij neem NOOIT iets aan via de telefoon en begrijpt dan ook niet waarom er plotseling €70,- van haar rekening is ingehouden. (Hoe komen jullie überhaupt aan deze gegevens?? Er is nieteens een machtiging afgegeven) Zij heeft nooit een abonnement afgesloten. Ik vind dit misbruik maken van ouderen.
Gewenste Oplossing:
Dit abonnement moet worden stopgezet en het geld moet worden teruggestort. Ik ben bereid om via de mail contact hierover te hebben.

