Klacht: tablet

anoniempje123456789 op 16 mei 2014 over Kijkshop in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kijkshop
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 16 mei 2014

Een klant heeft op 14 december een Denver 10.1 inch tablet gekocht voor huiswerk, maar ontdekte op 8 januari een grote witte streep op het scherm. Ondanks het melden van het probleem bij Kijkshop, kreeg de klant te horen dat reparatie naar de fabriek kostbaar zou zijn, terwijl er nog twee jaar garantie op het product zit.

Mijn Klacht:

ik had een tablet Denver 10.1 inch aangeschaft op 14 december voor huiswerk op 8 januari wou ik m aan zetten op mijn huiswerk erop te maken en er zat een grote witte streep erop ik heb het gemeld mij Kijkshop maar ze zeggen dat zei er niks aan kunnen doen en als ik het wil maken gaan ze het naar de fabriek sturen waar het is gemaakt en repareren maar dat kostte me 150 euro of zelfs meer ! (en er zat nog 2 jaar garantie op)

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn tablet kan maken zonder wat te betalen want, ik heb garantie!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kijkshop

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kijkshop nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM