Mijn Klacht:
Ik wil een nokia telefoon kopen voor mijn dochter, een nokia 1520 lumia, Zij woont in Sierra Leone en hoeft dus geen btw te betalen. In Arnhem geinformeerd en dat kon met een speciaal formulier. Toen we in Arnhem kwamen was hij niet op voorraad. Toen ik vroeg of hij er in Ede wel was werd bevestigend geantwoord. Omdat mijn dochter de volgende dag weg ging, ging ik alleen naar Ede met haar paspoort en bewijs dat ze uitgeschreven is uit Nederland. En inderdaad daar was de telefoon nog. Aan de verkoper vertelt dat het voor mijn dochter was die naar het buitenland ging en bij welke bali ik moest zijn voor het formulier. Toen ik echter bij die bali kwam met de aankoop wilden zij niet het formulier invullen omdat het niet voor mij zelf was. En ondanks alle papieren die ik bij me had en dat ik wel een handtekening van mijn dochter wilde zetten waren ze niet overtehalen ook niet bij haar baas.
Eind van het liedje 50km gereden 5€ aan parkeerkosten € 10€ voor het formulierbij de gemeente dat ze uitgeschreven was en geen telefoon want die heb ik na 7 wachtende voor mij weer ingeleverd. Dit alles vond plaats 6 mei in Ede
Gewenste Oplossing:
Ik ben gewoon boos en dit is niet meer recht te breien want mijn dochter zit nu weer in Sierra Leone en u laat een aankoop van 580€ lopen. Het lijken wel ambtenaren de verkoop interresseerd ze geen bal.

