Klacht: opzeggen dal voordeel abonnement

ajhoekstra op 09 mei 2014 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 12 mei 2014
Reactie van het bedrijf:

abonnement is inmiddels beëindigd.

Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 9 mei 2014

Een klant van NS had een dal voordeel abonnement afgesloten voor zijn ex-vriendin, die de naamhouder van de ov-chipkaart was. Bij het proberen op te zeggen van het abonnement stuitte hij op problemen, omdat hij geen toegang had tot de ov-chipkaart en geen contact meer had met de houdster. Na meerdere telefoongesprekken met de klantenservice werd hij uiteindelijk geholpen door een medewerker die zijn situatie begreep en het probleem doorstuurde naar het hoofdkantoor.

Mijn Klacht:

Ik heb vorig jaar een ns dal voordeel abonnement afgesloten voor een toenmalige vriendin van mij.
Het abonnement is aan haar ov-chipkaart gekoppeld, zij is dus naamhouder van de kaart, terwijl ik rekeninghouder ben van het abonnement. Dit jaar wou ik dit abonnement niet verlengen en stopzetten.
Na telefonisch contact met de ns klantenservice werd mij verteld dat ik een handeling moest uitvoeren met de ov chipkaart. Dit gaat dus niet, ik heb deze ov chipkaart niet en ook geen contact meer met de houdster van deze kaart. Zij verblijft momenteel tevens in het buitenland. Na 3 maal telefonisch contact te hebben gehad met de klantenservice werd ik eindelijk vriendelijk geholpen door iemand die het probleem snapte. Zij heeft dit probleem doorgespeeld naar het hoofdkantoor van de ns en zij vertelde mij dat ik spoedig een mailtje/telefoontje kon verwachten. Op 16 april had ik nog steeds niets gehoord van de ns. Wederom gebeld met klantenservice en zij melden mij dat het in behandeling was.
Tot op heden wacht ik echter nog steeds op informatie van de ns. Ik heb geen zin dat er straks op 2 juni 50 euro van mijn rekening wordt afgeschreven voor een abonnement waarvan ik nu al 3 maal heb aangegeven dat ik dit wil stopzetten.

Gewenste Oplossing:

ik wil graag bevestiging van de ns dat het ns dal voordeel abonnement wordt stopgezet en dat er op 2 juni dus geen geld van mijn rekening wordt afgeschreven.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

NS

Heeft op 12 mei 2014 om 07:24 geantwoord

Geboden Oplossing:

abonnement is inmiddels beëindigd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van NS beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten