Mijn Klacht:
Bovenstaande deal bon kregen wij van onze dochters kado.
Wij hebben direct contact opgenomen met jullie partner Aeroventura en getracht een afspraak te makken voor de ballonvaart. dat bleek een moeizaam verhaal; er waren slechts weinig data beschikbaar. En als er al een afspraak gemaakt werd, werd deze ‘in verband met weersomstandigheden’ gecancelled. ook op dagen dat andere ballonvaarders wel in de lucht waren.
Door deze perikelen dreigde de geldigheid van onze bon te verlopen. Aeroventaro bevestigde ons echter meermaals dat de bon geldig zou blijven totdat de vaart was gemaakt.
Voor 5 april jl. hadden wij weer een afspraak staan. Omdat wij geen info kregen over starttijd etc. hebben we zelf contact opgenomen. Aerovenura blijkt nu dus haar activiteiten te hebben beëindigd. Klanten die nog een bon hebben worden terug verwezen naar de verkoper van de bon.
Wij zijn er inmiddels van overtuigd dat Aeroventura geen serieuse partij is en wenden ons dus nu inderdaad tot jullie met de vraag hoe we dit gaan oplossen.
Indien gewenst kunnen we de hele mailwisseling met Aeroventura overleggen.
Gewenste Oplossing:
Er zijn 2 opties om dit af te handelen; terugbetaling van de aankoopprijs of verstrekking van nieuwe tegoedbonnen voor ballonvaarten bij een serieuse partij.

