Klacht: reactie op op mijn vorige klacht

Carly Kieftenbeld op 12 mei 2014 over Tommy Teleshopping in de categorie Teleshopping

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Tommy Teleshopping has resolved this complaint
Klacht opgelost op 13 mei 2014
Reactie van het bedrijf:

Op 13 mei 2014 is het bedrag bijgeschreven op het bij ons bekende bankrekeningnummer. Het bedrag zal binnen enkele dagen zichtbaar zijn op de rekening van de klant.

Categorie Teleshopping
Status Opgelost
Datum 12 mei 2014

Een klant van Tommy Teleshopping heeft een klacht ingediend over de retourprocedure van pannen. Ondanks een eerdere overeenkomst om de pannen terug te sturen, blijkt dat deze in de originele verpakking geretourneerd moeten worden, wat niet mogelijk is. Daarnaast heeft de klant geen antwoordnummer ontvangen, waardoor er kosten verbonden zijn aan het retourneren, wat als onterecht wordt ervaren. De klant heeft ook problemen ondervonden bij het bereiken van de klantenservice.

Mijn Klacht:

Er is contact met mij opgenomen en we zijn overeengekomen dat ik de pannen terug kon sturen. Daar uit is direct hier neer gezet dat het opgelost is maar nu heb ik de retour brief gekregen en hier staat op dat het in orginele verpakking retour gestuurd moet worden.. Dit is natuurlijk nooit niet mogelijk ivm dat de verpakking het eerste bij het oud papier terecht komt.

Daarnaast heb ik geen antwoordnummer gekregen en moet ik dus betalen voor het terug te sturen pakket.. Dit vindt ik schandalig naar aanleiding dat ze mij een leugen verkomen en dat ik dan ook nog zoveel moeite en geld moet betalen om mijn geld terug te krijgen.

Ik wilde het vandaag op de post doen en nieuwe pannen gaan kopen maar hang nu al meer dan 30 min aan de lijn en krijg maar geen medewerker aan de telefoon dus niks opgelost..

Nu maar een nieuweklacht online gezet ivm ik niet kan reageren op de vorige klacht!!

Gewenste Oplossing:

Wanneer mijn pannen zijn terugbetaald en ik van dit gezeik af ben.. Het zijn geen goedkope wachttijden bij tommyteleshopping..

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Tommy Teleshopping over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Tommy Teleshopping in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Tommy Teleshopping een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Tommy Teleshopping

Heeft op 13 mei 2014 om 12:41 geantwoord

Geboden Oplossing:

Op 13 mei 2014 is het bedrag bijgeschreven op het bij ons bekende bankrekeningnummer. Het bedrag zal binnen enkele dagen zichtbaar zijn op de rekening van de klant.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM