Klacht: Niet eerlijk met kortingen

Sraar op 29 april 2014 over V&D in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 11 juni 2014
Reactie van het bedrijf:

Ter excuses is er een cadeaukaart aangeboden.

Bedrijf V&D
Categorie Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 29 april 2014

Een klant heeft op 12 april een dameszomerjas gekocht tijdens een prijzencircus bij V&D, maar kon geen gebruik maken van een kortingsbon omdat de verkoopster aangaf dat deze niet geldig was op dit artikel. Na de aankoop ontving de klant kortingsbonnen en ontdekte zij dat de jas kort daarna was afgeprijsd, wat leidde tot teleurstelling en een verzoek om het prijsverschil terug te krijgen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

12 april j.l. tijdens prijzencircus dameszomerjas gekocht. Ging met mijn kortingbon naar winkel bij kassa zei verkoopster dat dit niet gold op deze jas, was jas van hun eigen merk ( wat al vreemd is kan begrijpen dat dit niet geld op bv merkartikelen) ik heb dit aangenomen en nog nadrukkelijk gevraagd of het dan niet zo is dat dit artikel misschien volgende week wel afgeprijst is. De cassiere zei nee mevrouw dit artikel is net binnen deze wordt pas einde van seizoen afgeprijst. Dus ik heb de jas betaald. Een paar dagen na aankoop krijg ik kortingsbonnen in de brievenbus van 15% op fashion. Dit voelde niet goed de actie was van 17tot 21 april. Nu zijn we weer eenweek verder ennu staat mijn aankoop afgeprijst van 89.99 voor 62.99. Ik ben erg teleurgesteld en wil graag het verschil terug. Ik weet dat er een regel is als je een aankoop doet en deze wordt binnen 2 weken afgeprijst dat het bedrijf het verschil moet vergoeden.

Gewenste Oplossing:

Oplossing: graag het verschil vergoeden

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door V&D in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat V&D een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

V&D

Heeft op 11 juni 2014 om 12:07 geantwoord

Geboden Oplossing:

Ter excuses is er een cadeaukaart aangeboden.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM