Klacht: gourmetstel

user-245551 op 22 april 2014 over Princess in de categorie Huishoudelijke apparatuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Princess
Status Open
Datum 22 april 2014

Een consument meldt dat de bakplaat van het gourmetstel van Princess niet goed functioneert, waarbij voedsel loslaat en een deel van de plaat al beschadigd is. Daarnaast vertoont de steengrill aan de zijkanten ook problemen, waardoor er eveneens materiaal loskomt.

Mijn Klacht:

van mijn bakplaat laat alles los en er is al een gedeelte eraf en de steengrill begint aan de zijkant ook dat er alles af gaat

Gewenste Oplossing:

als ik bericht krijg wat jullie eraan doen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Princess

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Princess nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM