Mijn Klacht:
De jaarafrekening die ik op 25 maart 2014 kreeg deugt voor geen meter! de meterstanden zijn goed doorgegeven maar bij een ongeveer gelijk verbruik in 2012-2013 moet ik € 567,13 bijbetalen!
Bovendien zou het voorschotbedrag van € 129,00 naar € 202,00 gaan.
Gebeld en klacht doorgegeven hierover. Ook via mail. Degene die mij telefonisch te woord stond veranderde het voorschot weer terug naar € 129,00. Vandaag een brief met een nieuw voorschot van € 202,00!!
Op de site onder “mijn electrabel” staat het wel goed. wat een puinhoop maakt electrabel er van! Ik heb ze trouwens gezegd dat ik indien men die € 567,13 incasseert ik die onmiddellijk laat storneren en dat ik op zoek ga naar een andere leverancier. waarschijnlijk mijn vertrouwde Essent. ze mogen dan ook de overstapkosten voor hun rekening nemen..
Gewenste Oplossing:
Binnen 1 week een correcte jaarafrekening en een correct voorschotbedrag. daarnaast een kosteloze overgang naar een andere leverancier.

