Klacht: niet bereikbaar!!

zeisternaar op 24 maart 2014 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 24 maart 2014

Een klant van MediaMarkt ervaart problemen met de telefonische bereikbaarheid van de klantenservice. Na meerdere pogingen om contact op te nemen, waarbij hij lange tijd in de wacht stond, werd de verbinding verbroken zonder dat hij geholpen werd. De klant vindt het onacceptabel dat er geen alternatief wordt geboden, zoals een terugbelverzoek.

Mijn Klacht:

Goedemiddag, ik heb de volgende klacht afgelopen donderdagavond wilde ik telefonisch een vraag stellen, ik stond 20 minuten in de wacht en werd de lijn verbroken, heb toen kwartier gewacht en heb ik 30 minuten in de wacht gestaan. Dit is niet de manier, als het druk is kan je minstens vragen of ik op een ander tijdstip terug wil bellen maar ik kan me niet voorstellen dat niemand je te woord kan staan er loopt zoveel personeel in de winkel, soms meer als klanten.

Gewenste Oplossing:

ik ben tevreden als de telefoon opgenomen wordt als ik ergens naar toe bel.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM