Klacht: Telfort heeft mij 3 weken lang verkeerde informatie gegeven

weembla op 18 maart 2014 over Telfort in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Telfort
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 18 maart 2014

Een klant van Telfort heeft gedurende drie weken verkeerde informatie ontvangen over de levering van diensten op zijn nieuwe adres. Ondanks herhaaldelijk contact met Telfort, waarin werd aangegeven dat er geen israpunt beschikbaar was, bleek bij KPN dat een monteur had moeten worden gestuurd om de lijn vrij te maken. Uiteindelijk heeft KPN de klant wel van internet, tv en telefoon kunnen voorzien.

Mijn Klacht:

Nadat ik mijn verhuisbericht heb doorgegeven ben ik weken lang aan het lijntje gehouden worden. Zij konden mij op het nieuwe adres niet leveren Er was geen israpunt vrij. Heb op aanraden van hun contact opgenomen met KPN en die zeggen dat het wel mogelijk was. Toen was het ineens wel weer mogelijk bij Telfort en dan weer niet en dat heb ik weken lang moeten aanhoren.Eindresultaat het was toch niet mogelijk. Ze zouden terug bellen wat ook nooit gebeurde. Uiteindelijk na ruim 3 weken heeft KPN met mij contact opgenomen en die zeggen dat Telfort een monteur had moeten sturen om een lijn vrij te maken. Nu voorziet KPN mij gelukkig wel van internet tv en telefoon

Gewenste Oplossing:

KPN voorziet mij nu van internet en tv en telefoon

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Telfort

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Telfort nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie