Klacht: Inhoud verdwenen van verstuurde envelop

Irmadelizer op 20 maart 2014 over PostNL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
PostNL has resolved this complaint
Klacht opgelost op 26 november 2014
Reactie van het bedrijf:

Geachte mevrouw de Lizer, Sinds 1 november neemt PostNL ook de klachten in behandeling die op de site van Klacht.nl worden ingediend. Omdat uw klacht al lange tijd geleden is geplaatst, gaan wij ervan uit dat deze verouderd is of...

Bedrijf PostNL
Status Opgelost
Datum 20 maart 2014

Een klant heeft een geopende envelop van PostNL ontvangen, waarin de inhoud, twee vooraf betaalde NS-kaartjes, ontbrak. De afzender had de envelop correct verzonden met bewijs van verzending. De klant eist een schadevergoeding van € 22,00 van PostNL voor het verlies van de inhoud.

Mijn Klacht:

Afgelopen donderdag heb ik een geopende envelop (van onder en boven
opengemaakt!), dus gehavend ontvangen zonder inhoud. De enige inhoud was een zwart A5 papiertje wat als versteviging van de inhoud moest dienen. De inhoud, 2 vooraf betaalde NS kaartjes, zaten er niet in!
Ik heb de afzender gebeld, maar die heeft het keurig aan de postbalie
afgeleverd, ze heeft de envelop aan de achterzijde dichtgeplakt met plakband en als poststuk verstuurd met bewijs, barcode 3SKABA391167811, 44 Gram, € 3,84 betaald.
Ik heb geen sticker of opmerking op deze envelop gezien dat het beschadigd is bezorgd, laat staan de verdwenen inhoud! Bij deze stel ik PostNL verantwoordelijk voor de schade en wens dan ook mij deze schade af. € 22,00 te vergoeden.

Gewenste Oplossing:

Zie boven. PostNL dient ervoor te zorgen dat een geregistreerd brivenbuspakket met zorg en aandacht HEEL bezorgd wordt. beschadigingen moeten op het poststuk zichtbaar zijn bij ontvangst!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar PostNL over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door PostNL in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat PostNL een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

PostNL

Heeft op 26 november 2014 om 09:43 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte mevrouw de Lizer,

Sinds 1 november neemt PostNL ook de klachten in behandeling die op de site van Klacht.nl worden ingediend.

Omdat uw klacht al lange tijd geleden is geplaatst, gaan wij ervan uit dat deze verouderd is of op een andere wijze al is opgelost.

Als u nu of in de toekomst nog vragen of klachten heeft over PostNL, dan kunt u ook altijd terecht bij onze Klantenservice: http://www.postnl.nl/klantenservice

Met vriendelijke groet,
PostNL

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM