Mijn Klacht:
Ik heb 2 stuks lineair TL verlichting warm white gekocht voor indirecte verlichting bij Karwei Vleuterweide. Beide armaturen geven coolwhite/white licht en branden zeer fel. De armatuur heb ik in de bouwmarkt gecheckt met een white tl buis philips, deze geeft warmer licht dan de warm white buis echter nog veel te wit.
Graag een oplossing in deze, de warmwhite buis voldoet zeker niet aan de verwachting (typenummer als hierboven omschreven), de TL geeft industrieverlichting bij beide exemplaren
Gewenste Oplossing:
Ik verwacht van Philips 2 stuks van de juiste TL buizen die warm (geel-wit) licht geven of een toegoed bon voor een ander type verlichting die wel warmwhite licht kan produceren. (gemaakte kosten eur 60,= totaal incl)

