Klacht: wtcg 2012

kiimBURLEY op 03 maart 2014 over CAK in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 3 maart 2014
Reactie van het bedrijf:

Wij hebben deze klant een e-mail gestuurd. Deze klant heeft rond 18 februari de beschikking voor de algemene tegemoetkoming vanuit de Wtcg 2012 ontvangen. In deze beschikking schrijven wij dat binnen 6 weken de tegemoetkoming aan deze klant uitbetalen. Wij...

Bedrijf CAK
Categorie klachtmelden
Status Opgelost
Datum 3 maart 2014

Een persoon heeft herhaaldelijk contact opgenomen met het CAK over de Wtcg 2012, omdat zij geen beschikking had ontvangen, terwijl anderen dit al wel hadden. Ondanks beloftes van het CAK over een overmaking van 296 euro, heeft zij nog steeds geen betaling ontvangen, zelfs niet na meerdere maanden van wachten en geduld.

Mijn Klacht:

Iedereen die ik ken die in aanmerking komt voor de wtcg 2012 heeft de brief al in November gehad en in December stond het geld ook op de rekening.Bij mij was er iets niet goed gegaan zeiden ze,wat precies weet ik nogsteeds niet! ik moest geduld hebben tot eind december midden januari nog geen beschikking gehad weer gebeld met het cak ik moest geduld hebben tot eind januari weer geduld gehad weer geen beschikking ontvangen weer gebeld en je raad het al ik moest geduld hebben tot eind februari want er was iets niet goed gegaan wat precies konden ze niet zien. Ondertussen wel een beschikking binnen gehad dat ze z.s.m. een bedrag van 296 euro zouden overmaken. we zijn nu een maand verder en nog geen bedrag gezien op mijn bank!

Gewenste Oplossing:

Wanneer het geld echt over word gemaakt aangezien ik al bijna 4maanden wacht eerst op een simpele beschikking en nu op het geld!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door CAK in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat CAK een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

CAK

Heeft op 03 maart 2014 om 13:49 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij hebben deze klant een e-mail gestuurd. Deze klant heeft rond 18 februari de beschikking voor de algemene tegemoetkoming vanuit de Wtcg 2012 ontvangen. In deze beschikking schrijven wij dat binnen 6 weken de tegemoetkoming aan deze klant uitbetalen. Wij hebben verzocht om deze 6 weken af te wachten. Wij sluiten hiermee de klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van CAK beoordeeld.

kiimBURLEY

Heeft op 10 maart 2014 om 07:43 geantwoord

dus eerst heb ik al maanden moeten wachten op een beschikking en nu ook nog eens 1,5maand voor het op de bank staat.
Ik persoonlijk vind het geen style je zou verwachten dat juist omdat je heel lang moest wachten CAK het dan snel wilt afhandelen maar niet dus.misschien een tip om met dagtekening te werken net zoals bij de belastingdienst!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM