Mijn Klacht:
Actua Verzekeringen Rotterdam
Betreft: Tegemoetkoming Samsung Galaxy Mega
Brunssum, 10-02-2014
Geachte,
Graag zou ik een klacht willen indienen wat betreft mijn telefoon verzekering. Deze heb ik drie maanden geleden afgesloten bij de Mediamarkt in Heerlen. Twee weken na aanschaf van mijn telefoon is deze helaas gestolen. Nadat ik een claim bij jullie ingediend had kreeg ik vrij snel bericht dat deze in goede orde ontvangen was ik moest alleen nog alle toebehoren aan jullie verzenden. Uiteindelijk na anderhalve maand gewacht te hebben kreeg ik bericht dat mijn claim was goedgekeurd en dat jullie zouden overgaan tot uitkeren. Nu heb ik een brief ontvangen met een waardecheque t.w.v. 151 euro. Dit is minder dan de helft van het aankoop bedrag.
Ik wist dat er op het aankoopbedrag een eigen Risico van 60 euro in mindering werd gebracht. Ook was ik er van op de hoogte dat er een eventuele afschrijving van het product zou zijn. Dit bleek ook het geval want er werd nog eens 17 euro ingehouden op het aankoopbedrag. Na aftrek van deze twee bedragen bleef er nog een bedrag van 241 euro over. Echter werd er ook nog 9 maanden premie afgetrokken waardoor er nog maar 151 euro over bleef.
Hier ben ik het dus niet mee eens, ik sluit een verzekering bij jullie af zodat ik in het geval van verlies, diefstal of schade een nieuw toestel vergoed krijg en niet de helft hier van waardoor de keuze van een telefoon veel beperkter wordt. Ik begon aan de betrouwbaarheid van Actua Verzekeringen te twijfelen en ben dan ook gaan google’n hier verscheen de ene klacht na de andere.
Gewenste Oplossing:
Ik hoop dan ook dat we samen tot een compromis kunnen komen anders zal ik verdere stappen ondernemen en een advocaat in de hand nemen.

