Klacht: afwasmachine weer defect na garantie tijd.

robertino van den oever op 12 februari 2014 over Siemens in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Siemens
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 12 februari 2014

Een consument meldt dat zijn afwasmachine van Siemens, die vier jaar oud is, niet meer opstart en dit het tweede apparaat is met vergelijkbare problemen na de garantietermijn. Hij vraagt zich af of de afwasmachines van Siemens zo zijn ontworpen dat ze kort na de garantie defect raken, en uit zijn teleurstelling over de korte levensduur in vergelijking met eerdere ervaringen met Siemens-producten.

Mijn Klacht:

Afwasmachine start niet,hij is net 4 jaar oud en al mijn tweede Siemens.De 1e afwasmachine had ik ook al klachten mee en dat ook na de garantietijd.Zijn deze afwasmachine,s nou zo gemaakt dat na de garantie tijd deze defect gaan?Heb vaker Siemens spullen gekocht en nooit klachten gehad.Meestal na 10 jaar dat er iets aan defect aan ging en dat vindt ik wel een mooie tijd dat er iets defect aan kan gaan.Maar na 4 jaar net nog geen jaar na de garantie vindt ik diep treurig.

Gewenste Oplossing:

Nou echt tevreden zou ik zijn als de reparatie door Siemens werd vergoed of op gelost.
Of anders ieder de helft van de schade, dat vindt ik wel ook wel redelijk.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Siemens nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM