Klacht: Geen reactie van Tefal

user-222617 op 06 februari 2014 over Tefal in de categorie Huishoudelijke apparatuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Tefal is working on this complaint
🔄 In behandeling
Bedrijf Tefal
Status In behandeling
Datum 6 februari 2014

Na een half jaar is de bovenlaag van de Ceramic Control koekenpan van een consument gedeeltelijk af, waardoor de pan aanbrandt. De consument heeft op 12 januari een e-mail naar Tefal gestuurd, maar ontvangt tot nu toe geen reactie. Daarnaast merkt de consument op dat er op de klachtensite veel klachten zijn, maar dat er geen enkele in behandeling is genomen door Tefal.

Mijn Klacht:

Na een half jaar is de bovenlaag van mijn Ceramic Control koekenpan er al gedeeltelijk af met als gevolg dat de pan flink aanbakt.
Hierover op 12 jan. een mail naar Tefal gestuurd. We zijn nu bijna 1 maand verder en ik krijg gewoon geen reactie.
Ook zie ik dat ze met deze klachtensite ook niets doen.
Er staan tot nu toe 124 klachten op deze site en geen enkele klacht is in behandeling genomen.
Zeer slechte zaak van Tefal!!

Gewenste Oplossing:

Reageren op mails of klachten!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tefal

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Tefal over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tefal nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Tefal in behandeling genomen

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Klacht is alsnog op een nette manier door Tefal opgelost.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM