Klacht: Verlopen bon en geen mogelijkheid te verlengen

Duif op 31 januari 2014 over HEMA Lekker Weg in de categorie Reizen Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Categorie Reizen Algemeen
Status Open
Datum 31 januari 2014

Een klant heeft tien bonnen van HEMA Lekker Weg ontvangen, maar is teleurgesteld dat er geen mogelijkheid is om deze bonnen te verlengen, in tegenstelling tot andere aanbieders. De klant vindt dit teleurstellend en ziet het als een manier voor HEMA om extra inkomsten te genereren.

Mijn Klacht:

Met een feestje maar liefst 10 van dergelijke bonnen gekregen. Bij gift for 2 de mogelijkheid gekregen om tegen adm. Kosten bon te verlengen. Hema biedt deze mogelijkheid niet. Zeer teleurstellend, maar wel een mooie bron van inkomsten voor de Hema….

Gewenste Oplossing:

Verlenging tegen betaling administratiekosten

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HEMA Lekker Weg

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HEMA Lekker Weg nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM