Klacht: Aanmaken account email in systeeem

alutchman op 13 januari 2014 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 23 januari 2014
Reactie van het bedrijf:

Probleem is reeds opgelost. Klant is er in geslaagd een account aan te maken.

Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 13 januari 2014

Een klant heeft gedurende twee weken geprobeerd een account aan te maken bij NS, maar ondervond problemen met zijn specifieke e-mailadres, dat niet werd geaccepteerd door het systeem. Daarnaast ervoer hij agressief gedrag van verschillende callmedewerkers. Na het testen met een ander e-mailadres bleek dat dit probleem niet optrad.

Mijn Klacht:

Al 2 weken probeer ik een account aan te maken via ns online. Behalve dat dit voor mijn specifieke email niet werkt zijn diverse call medewerkers agressief. Om de een of andere reden accepteerd de ns software mijn email adres niet. Het is [email protected] met in de plaats van xxx de echte email. Nu het ik geexperimenteerd met [email protected] en die werkt wel. De NS verzint ook iedere keer een andere reden van het falen.

Gewenste Oplossing:

Een eenduidige manier dat een gebruiker zijn email kan koppelen aan een account. Desnoods met tussenkomst van een medewerker.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over NS

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over NS nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

NS

Heeft op 23 januari 2014 om 12:04 geantwoord

Geboden Oplossing:

Probleem is reeds opgelost. Klant is er in geslaagd een account aan te maken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van NS beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten