Klacht: Cadeaubonnen Henk van der Doelen niet meer inwisselbaar na faillisement?

cadeau14 op 07 januari 2014 over DA Drogisterij in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
DA Drogisterij has resolved this complaint
Klacht opgelost op 9 januari 2014
Reactie van het bedrijf:

Indien het geen DA Cadeaubonnen betreft, kunnen wij deze klacht helaas niet oplossen. Op 9-1 de consument een mail gestuurd met meer informatie en een doorverwijzing.

Categorie Drogisterijen
Status Opgelost
Datum 7 januari 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb nog cadeaubonnen van O’Chelle drogisterij Henk van der Doelen. Deze is failliet gegaan en nu kan ik nergens meer deze bonnen inleveren. Is er een ander adres waar ik deze bonnen nog kan inleveren?

Gewenste Oplossing:

Inleveren van de cadeaubonnen op een ander adres of andere producten uitkiezen twv het bedrag van de bonnen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar DA Drogisterij over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door DA Drogisterij in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat DA Drogisterij een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

DA Drogisterij

Heeft op 09 januari 2014 om 15:05 geantwoord

Geboden Oplossing:

Indien het geen DA Cadeaubonnen betreft, kunnen wij deze klacht helaas niet oplossen. Op 9-1 de consument een mail gestuurd met meer informatie en een doorverwijzing.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM