Klacht: Lijn 61 Qbuzz

Brittzuidema op 06 januari 2014 over Qbuzz in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Qbuzz
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 6 januari 2014

Een reiziger uit zijn onvrede over de nieuwe route van lijn 61 van Qbuzz, die nu door Oosterpark rijdt in plaats van langs de Grote Markt. Hij merkt op dat deze wijziging onhandig is voor veel passagiers, die vaak bij de Grote Markt moeten in- of uitstappen. De reiziger hoopt op een terugkeer naar de oude route.

Mijn Klacht:

De nieuwe route van lijn 61 is erg onhandig en ik ben hier dan ook ontevreden over, de helft van de mensen in die bus moeten er bij Grote markt in of eruit, daarom is het echt raar geregeld dat die nu door Oosterpark gaat en niet meer langs Grote markt gaat, dit is voor veel mensen onhandig.
Ik hoop dat ze snel weer met de oude route komen want zo is dit echt vreselijk.

Gewenste Oplossing:

Als lijn 61 weer de oude route heeft, via Kardinge en langs de Grote markt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Qbuzz

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Qbuzz nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten