Klacht: M.J.H. Elissen, Eikenlaan 3, 3768 ES te Soest, tel 035 6025755

Math Elissen op 02 januari 2014 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 17 februari 2014
Reactie van het bedrijf:

meneer heeft al antwoor dop de brief gehad

Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 2 januari 2014

M.J.H. Elissen heeft op 16 december 2013 een brief gestuurd naar de NS klantenservice, nadat hij ontdekte dat hij en een medereiziger al geruime tijd op vol tarief reisden in plaats van met korting. Dit werd bevestigd door een conducteur en de klantenservice adviseerde hem om de brief te schrijven, aangezien terugbetaling alleen mogelijk was vanaf september. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Op 16 december heb ik na telefonisch contact met de klantenservice op hun advies een brief gestuurd naar de NS. Een kopie hiervan treft u hieronder aan.
NS Klantenservice
Afdeling abonnementen
Postbus 2368
3500 GH Utrecht

Soest, 16 december 2013
Betreft: teveel betaalde reizen op kaartnummers 8163843 en 8163835 t.n.v. resp M.L.F.G. Habets en M.J.H. Elissen
Geachte heer mevrouw,
Gisteren kreeg ik van een conducteur te horen dat onze OV chipkaart niet was afgesteld op “korting”. Op het station Dordrecht heeft men dat voor ons in orde gemaakt. We blijken al geruime tijd op vol tarief te reizen. Na een telefoontje met een van uw medewerksters via telnr 0900 2021163 werd mij geadviseerd deze brief te schrijven omdat men niet verder terug kon gaan dan september.
Wij zijn al vele jaren klant bij NS en we reizen al vele jaren met onze twee abonnementen. Ik ben er altijd van uitgegaan, dat, wanneer NS mij kaartjes toestuurt, deze automatisch het kortingstarief inhielden. Regelmatig heb ik mij wel erover verwonderd dat er zo’n grote bedragen werden afgeschreven.
U kunt uiteraard nagaan hoeveel reizen wij hebben gemaakt met vol tarief in plaats met korting. Ik verzoek u beleefd het daardoor teveel betaalde bedrag terug te storten op mijn rekening NL41INGB0001202761 t.n.v. M.J.H. Elissen
Met vriendelijke groeten,

M.J.H. Elissen, Eikenlaan 3, 3768 ES Soest
Telnr 035 6025755, e-mail: [email protected]

Gewenste Oplossing:

Antwoord op mijn brief en restitutie van de teveel betaalde bedragen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over NS

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over NS nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NS in behandeling genomen

NS

Heeft op 17 februari 2014 om 09:11 geantwoord

Geboden Oplossing:

meneer heeft al antwoor dop de brief gehad

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten