Klacht: kerstcadeau

WG1501 op 20 december 2013 over Postcode Loterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 20 december 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Een brief over een zogenaamd gewonnen kerstcadeau blijkt verkooptruc om extra loten te kopen op de website. Ik heb helemaal geen cadeau gewonnen ! Deze klacht is al talloze keren hier gemeld, maar ik zet hem er toch bewust nog eens bij zodat de pcl realiseert dat dit niet bepaald op prijs wordt gesteld door haar klanten.
Twee weken geleden kreeg ik trouwens een andere brief waarin stond dat ik loten had opgezegd ?? en of ze die opnieuw in de verkoop mochten doen. Omdat ik me niet bewust was loten opgezegd te hebben,(ja, misschien ooit?) was dit ook al een nogal verontrustende en overbodige brief. Want als ik ze opgezegd zou hebben kunnen ze er toch mee doen wat ze willen? Ik zag de breif te laat om te reageren anders had ik (ook al onnodig) gebeld om de vergissing recht te zetten, want het leek of ik mijn loten helemaal had opgezegd … Allemaal promotie blijkt u dus. Niet bepaald charmant , Quinty.

Gewenste Oplossing:

Dat men dit soort belachelijke en tijdverspillende (ik heb wel betere dingen te doen dan onnodig achter de pc te gaan zitten onzinnen :( en dus kwalijke acties achterwege laat. Zeer slechte zaak, PCL!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Postcode Loterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Postcode Loterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door WG1501
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM