Klacht: Kerstlot klacht

SimoneSophie op 19 december 2013 over Postcode Loterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 19 december 2013

Een klant van de Postcode Loterij uit zijn onvrede over een kerstpakket dat een zogenaamd "gratis" lot bevatte. Volgens de klager is het lot niet echt gratis, omdat men lid moet worden, en heeft het daardoor geen waarde. De klant beschouwt deze gang van zaken als misleidend en asociaal.

Mijn Klacht:

Ik heb een kerstpakket gekregen met een ” gratis ” lot, niet gratis dus, je moet lid worden en het heeft dus niet de waarde die ze aangeven! Dit is misleidend! En een ernstige zaak! Het lot zou 11, 75 waard zijn. Dit is dus niet zo! Het heeft geen enkele waarde! Asociaal is het hoe er met je gespeeld wordt, om geld van je af te troggelen!

Gewenste Oplossing:

De waarde die ze aangeven van het lot! Of echt een gratis lot!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Postcode Loterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Postcode Loterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM