Klacht: Macbook Pro 15

Mr.F op 19 december 2013 over Apple in de categorie Electronica - Computers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Apple
Status Open
Datum 19 december 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Logic Board van mijn Macbook Pro 15″ Mid 2010 is deffect, zwart beeldscherm. Is een bekent probleem bij Apple. Is te vinden op hun website. Geven 3 jaar grantie na aankoop op een Logic Board. Nu is mijn Macbook 3,5 jaar oud.

Op internet zijn vele verhalen te vinden van Macbooks met dit probleem ouder dan 3 jaar.

Dit probleem voor gelegd bij Apple. Deze willen geen kant op en hebben zelfs mijn voorstel om dit kosteloos te vervangen als niet oplosbaar bestembeld en voor hun is de zaak daar mee gesloten.

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat men deze reparatie geheel kosteloos uit coulance verricht, daar het een fabricagefout betreft.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Apple

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Apple nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM