Mijn Klacht:
Per eind september 2013 zou mijn mobiele abonnement beëindigd worden omdat mijn contract dan afgelopen zou zijn,
Omdat ik niet wou dat het automatische elke maand verlengd zou worden heb ik de maand september contact opgenomen met Telfort en met een medewerker gesproken over het Beëindiging van mijn Mobiele Abonnement.
Dit zou de medewerker in orde maken en daar heb ik het bij gelaten,
Tot mijn schrik krijg ik nu 2x een rekening binnen 1 van November en 1 van Oktober Beide zijn €43,81 wat bij elkaar al snel €87,62 is, ook staat er vermeld dat ik wordt aangemeld bij Stichting preventel omdat ik een betaling achterstand zou hebben..
Na opnieuw contact met een medewerker van Telfort genaamd Mevrouw Holmans, word mij leuk verteld dat er nooit is opgezegd, nu kon ze bevestigen dat er eerder was gebeld maar dat dat puur was om te vragen hoeveel mijn abonnement kost wat natuurlijk onzin is! het lijkt erop dat de betreffende medewerker waar toen mee gesproken is gewoon geen zin had om zijn werk te doen!
Gewenste Oplossing:
Ik wil dat het abonnement per direct beëindigd wordt
en dat de aanmelding en de 2 rekeningen van 43,81 per direct ongedaan worden gemaakt, ook verwacht ik de excuses van Telfort voor de behandeling van hun klanten!

