Klacht: onbeschofte associale bezorgmedewerkers

ssfa2507 op 23 november 2013 over MediaMarkt in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf MediaMarkt
Status Open
Datum 23 november 2013

Een klant van MediaMarkt heeft een klacht ingediend over de onbeschofte houding van de bezorgmedewerkers bij de levering van een wasmachine. Na drie weken wachten arriveerden de bezorgers, die weigerden te wachten terwijl de oudere mevrouw haar buurvrouw om hulp vroeg. De klant voelde zich niet serieus genomen door de klantenservice, die de situatie niet naar behoren afhandelde.

Mijn Klacht:

Drie weken geleden hebben wij bij de mediamarkt een wasmachine besteld waarbij gezegd werd is niet in voorraad zodra deze in voorraad is zullen wij in 1 week contact mt u opnemen waarvan niks terecht is gekomen uiteindelijk 3 weken daarna komen ze het bezorgen waarbij de bezorger zegt alleen pinnen mogelijk mevrouw is wat ouder en niet goed ter been en zegt dat ze even de buurvrouw Al gaan vragen waarbij de man zegt nee geen tijd voor en loopt weg en begint weg te rijden de buurvrouw is in 1 minuut beneden en heel associaal zijn ze weggereden wij bellen met mediamarkt waarbij de vrouw zegt wij hebben een schema en dit is zo ons beleid en beweerr dat ze uren voor de deur hadden gewacht wat absoluut niet waar was en onze buurvrouw ia getuige van de ruzie tussen mevrouw en bezorgen over het wachten van 1 minuut voor hwt halen van de pinpas het waren geen eena 5 minuten en de bezorgers gaan associaal weg met hun grote mond vandaag de dag komen ze na 2 dagen weer om de wasmachine aan te sluiten en kunnen ze het niet aansluiten en hebben wij wel betaald voor aansluitingakosten en bezorgkosten maar omdat de kraan nog niet dicht was beweren hun van ja we hebben geen tijd hiervoor zet maar een handtekening mevrouw zegt nee k zet geen handtekening en meneer zegt heel onbeschoft dan nemen wij hem weer mee ten eerste wij hebben een betaling als bewijs zowel de klachtenlijn als bezorgers heel associaal als dit uw beleid is hoeven wij niks meer van de mediamarkt wij betalen geld mevrouw is oud en woont alleen zij is niet in staat om een kraan dicht te draaien en nu beweert jullie associale bezorger dat we weer een nieuwe afspraak moete maken om de oude wasmachine te laten ophalen en heeel associaal sat ze gaan dreige omdat hun niet verandtwoorselijk zijn voor mediamarkt u stuurt kleine associale jongentjes als bezorger fijne dag mediamarkt en tot ziens

Gewenste Oplossing:

Zien jullie ons maar tegemoet

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over MediaMarkt

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over MediaMarkt nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM