Klacht: Afzetters!

edithje op 12 november 2013 over Health-C-P in de categorie Computerwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Health-C-P
Categorie Computerwinkels
Status Open
Datum 12 november 2013

Een klant van Health-C-P heeft een proefproduct voor 4 euro besteld, maar ontving twee weken later drie ongewenste producten ter waarde van 165 euro, waarvan het bedrag al van zijn rekening is afgeschreven. De klant ontdekte dat hij zonder het te weten een abonnement had afgesloten en kan de oorspronkelijke website niet meer vinden om de voorwaarden te controleren.

Mijn Klacht:

Ik bestelde een proefproduct voor 4 euro. Zag er allemaal heel goed op de website. De dag erna zei ik wel tegen mijn vriend dat ik het niet vertrouwde. Een anti rimpelcreme voor 4 euro, dat kan toch niet. Nu 2 weken later krijg ik per post 3 dezelfde producten zonder ik erom vroeg. De prijs bedroeg 165 euro en het bedrag is al van mijn rekening gehaald.
Blijkbaar had ik zonder het te weten een abonnement op die producten genomen. Nu wil ik terug alles nalezen op de site waar ik het product bestelde maar die site is verdwenen.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag mijn geld terug willen!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Health-C-P

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Health-C-P nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM