Klacht: Telfort glasvezel snelheid veel te laag

0655192727 op 03 november 2013 over Telfort in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Telfort
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 3 november 2013

Een klant heeft een glasvezelabonnement bij Telfort afgesloten met de verwachting van een snelheid van 50 Mb/s voor zowel upload als download. Ondanks het inschakelen van een monteur, die niet bereid was om een bekabelde aansluiting te maken, ervaart de klant een maximale internetsnelheid van slechts 10 Mb/s, wat niet overeenkomt met de beloofde snelheid. De klant is ontevreden over de geboden service en de installatie.

Mijn Klacht:

LS, Bij Telfort heb ik een abonnement afgesloten voor glasvezel ivm met de beloofde snelheid van 50Mb/s up- en download. Om zeker te zijn van een goede bekabelde installatie heb ik van tevoren om een monteur (Guidion) gevraagd, kosten E70. Deze kwam en wilde geen bekabelde aansluiting trekken (gat boren etc.). De TV werd aangesloten met een door mij extra aan te schaffen draadloze verbindingset (E55). De internet aansluiting werd via een draadloos modem geleverd (Max 10 MB/s!!).
Mijn bezwaar is twee ledig de door Telfort beloofde snelheid wordt bij lange na niet waargemaakt en men stuur geen monteur, maar hoogstens computer installateur, die niet van plan is een bekabelde montage uit te voeren.

Gewenste Oplossing:

Er moet een bekabelde verbinding gelegd worden door een installateur. Ten tweede is het bijgeleverde wireless modem van dusdanig slechte kwaliteit (max 10 Mb/s) en dient die door een goede vervangen te worden met minimaal 50 mb/s en voor de snellere optie 100 Mb/s.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Telfort

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Telfort nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie