Klacht: Klacht over deuren

zonnebloem1961 op 25 oktober 2013 over NS in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 28 oktober 2013
Reactie van het bedrijf:

klachten geregistreerd en daarmee doorgegeven aan het verantwoordelijk management

Bedrijf NS
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 25 oktober 2013

Een reiziger heeft twee keer ervaren dat de deuren van de trein niet opengingen bij het uitstappen, eerst op station Blerick en later op station Horst-Sevenum. Dit leidde tot ongemak, waarbij de reiziger gedwongen was door te reizen en zich zorgen maakte over de veiligheid in geval van een noodsituatie. De reiziger vraagt zich af welke maatregelen het bedrijf neemt om dit probleem op te lossen.

Mijn Klacht:

tot twee maal toe in twee weken kon ik niet uit de trein stappen omdat de deuren na twee personen dicht gingen en niet meer open.
De eerste keer op zondag 16 oktober op station Blerick. Ik ben toen door moeten reizen naar Venlo, waar iemand me met de auto op moest komen halen. De tweede keer op donderdag 24 oktober op station Horst-Sevenum. Ik was de derde persoon die uit wilde stappen en alweer gingen de deuren voor mijn neus dicht. Het duurde ongeveer 3 min. en toen ineens gingen ze open. Hoe kan dit en wat doet U eraan?
Wat als dit weer gebeurd en ik aan de noodrem trek?

Gewenste Oplossing:

Oplossing is aan jullie.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door NS in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat NS een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

NS

Heeft op 28 oktober 2013 om 11:05 geantwoord

Geboden Oplossing:

klachten geregistreerd en daarmee doorgegeven aan het verantwoordelijk management

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten