Klacht: Zonder toestemming geld afgeschreven door Groupon

gubbelsf op 19 oktober 2013 over Groupdeal in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 21 oktober 2013
Reactie van het bedrijf:

Beste heer / mevrouw, U heeft uw klacht bij GroupDeal geplaatst i.p.v. bij Groupon. Wij zijn op geen enkele wijze gelieerd aan Groupon, dit is een andere organisatie. Vriendelijke groet, het GroupDeal Team www.groupdeal.nl [email protected]

Bedrijf Groupdeal
Categorie Coupon Sites
Status Opgelost
Datum 19 oktober 2013

Een klant heeft ervaren dat Groupon zonder toestemming geld heeft afgeschreven van zijn creditcard voor een nieuwe bestelling, waarbij gebruik is gemaakt van gegevens van een eerdere betaling. De klant ontving geen betalingsbewijs en kon daardoor niet tijdig reclameren, aangezien de afschrijving pas later zichtbaar werd op het maandelijkse afschrift. Deze klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Gegevens van een eerdere creditcardbetaling zijn door Groupon eigenhandig gebruikt bij een volgende bestelling zonder mijn toestemming of medeweten. Hiervan heb ik geen betalingsbewijs ontvangen en dus ook niet kunnen reclameren binnen 7 dagen. De afschrijving was pas zichtbaar op het maandelijkse afschrift van de credit card.

Gewenste Oplossing:

Geld terugstorten en excuus aanbieden.
Op bellen en mailen wordt niet gereageerd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Groupdeal in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Groupdeal een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Groupdeal

Heeft op 21 oktober 2013 om 11:56 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste heer / mevrouw,

U heeft uw klacht bij GroupDeal geplaatst i.p.v. bij Groupon.
Wij zijn op geen enkele wijze gelieerd aan Groupon, dit is een andere organisatie.

Vriendelijke groet,

het GroupDeal Team
www.groupdeal.nl
[email protected]

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM