Klacht: Klacht niet terecht?

pepijn33 op 04 oktober 2013 over Postcode Loterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 4 oktober 2013

Een deelnemer aan de Postcode Loterij heeft een klacht ingediend over het niet ontvangen van een bingokaart, ondanks dat deze geactiveerd is. De deelnemer stelt dat het kopen van een lot niet nodig is om de bingokaart te ontvangen, en verwachtte deze per e-mail te ontvangen.

Mijn Klacht:

Ik doe mee aan postcode loterij en heb bingokaart geactiveerd, en de enige reden is dat als je meer kans wil maken je een lot wil kopen dus die stap hoef je niet te vervolgen, dus als goed is word ie per mail gewoon verstuurd

Gewenste Oplossing:

er is geen klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Postcode Loterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Postcode Loterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM