Klacht: bingokaart “gratis”

henri1957 op 02 oktober 2013 over Postcode Loterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 2 oktober 2013

Een lid van de Postcode Loterij ervaart problemen met het verkrijgen van een "gratis" bingokaart. De klacht betreft de verwarrende communicatie in de brief, die verwijst naar een andere website waar, na het invullen van gegevens, een extra lot aan de gebruiker wordt gekoppeld.

Mijn Klacht:

Weer heel verradelijk om je bingo kaart te krijgen ,je wordt in de brief die je krijgt als lid naar een site verwezen waar je als je de gegevens invult vast zit aan een extra lot.
De site als lid is een heel andere .

Gewenste Oplossing:

Het extra lot niet eerder activeren na dat er een bevestigings mail is verstuurd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Postcode Loterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Postcode Loterij nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM