Klacht: Internetverbinding steeds trager

Hansvanalphen op 02 oktober 2013 over UPC in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf UPC
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 2 oktober 2013

Na drie maanden gebruik van een all-in-one pakket van UPC ervaart de klant een steeds trager wordende internetverbinding. Ondanks dat er geen wijzigingen zijn aangebracht aan de aansluiting, is het ook niet mogelijk om via de UPC-dienst 'uitzending gemist' het NOS journaal te bekijken, vanwege haperingen en onderbrekingen.

Mijn Klacht:

Nu drie maanden een all-in-one pakket met WiFi internetverbinding. Na een goede start wordt de internetverbinding steeds trager en trager. Er zijn geen veranderingen geweest sinds de start van de afgeschermde aansluiting.
Ook via de eigen UPC ‘uitzending gemist’ kijken naar het NOS journaal van 20.00 uur is al een dag of tien niet meer mogelijk omdat het niet ‘ingeladen’ wordt of slechts zeer haperend met onderbrekingen en tussentijds ‘inladen’ te bekijken valt.

Gewenste Oplossing:

Internet op oorspronkelijke snelheid en terugkijken gewoon weer mogelijk maken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over UPC

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over UPC nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie