Klacht: klachten te over

sliedregt13121948 op 23 september 2013 over Roompot in de categorie Vakantieparken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Roompot has resolved this complaint
Klacht opgelost op 25 september 2013
Reactie van het bedrijf:

Wij hebben inmiddels contact met de gast opgenomen en e.e.a. doorgenomen. Wij beschouwen deze kwestie hiermee als afgehandeld.

Bedrijf Roompot
Categorie Vakantieparken
Status Opgelost
Datum 23 september 2013

Een gezin heeft negatieve ervaringen opgedaan bij Roompot vakantiepark, ondanks eerdere tevredenheid met andere parken. Ze waren ontevreden over de kwaliteit van het huisje en de algehele accommodatie, en vonden het personeel onvriendelijk, met uitzondering van de snackbar. Daarnaast ondervonden ze problemen met de bereikbaarheid van hun eerste huisje, wat lastig was met een kinderwagen.

Mijn Klacht:

* We hebben heel wat vakantie parken met ons gezin de afgelopen 6 jaar gehad met volle tevredenheid. Roompot vakantiepark is voor ons niet meer aan de orde en zullen we ook aan niemand aanraden,voor het geld wat we betaald hebben was het huisje en accumudatie op het zwembad na niet waard.
* Onvriendelijk personeel over het gehele park, op snackbar na. Werden door de receptie bij aankomst direct op de openstaande rekening (toeristenbel., pakketten,borg)gewezen zonder ons welkom te heten.Voelde ons daardoor niet welkom.
* Het huisje dat we als eerste aangewezen kregen, was met de auto niet bereikbaar waardoor we ongeveer 50 meter stijl naar boven moesten lopen. Door de trappen was dit niet te doen met een kinderwagen. We kregen een ander huisje aangeboden, waardoor we onze spullen beter in het huisje kregen, maar met een kinderwagen kon je niet bij het huisje komen wegens de treden, we moesten de wagen over het gras stijl omhoog duwen met twee man sterk. Onze kleindochter dorsten we niet in de wagen te leggen.
* Huisjes waren beiden muf en donker, heel de dag moest het licht aan.
* Ons tweede huisje werd vooraf door de receptie aangegeven dat deze misschien nog niet was schoongemaakt, als dit zo bleek te zijn moesten we terug komen. Het huisje was niet schoon, maar doordat we met een baby al een flinke reis achter de rug hadden hebben we het zo geaccepteerd. toch vermoed ik dat dit toch door de receptie als inzage zichtbaar voor haar moest zijn.
* Bij de controle schoonmaak, kregen we een bewijs van goed keuring, die we bij de receptie af moesten geven.Bleek niet nodig te zijn (was voor ons bewijs), we kregen onze borg niet direct terug, maar zal worden terug gestort.
* Ongeveer een kleine 3 weken borg geld trekken van ieder vakantiehuisje zorgt op termijn een leuk rente bedrag voor de eigenaar Roompot. Slechte zaak dat dit niet direct terug betaald werd.
* Wandelen was nauwelijks te doen in het park door de trappen, zo ook was de tunnel die het park scheidde naar het zwembad/centrum van het park zonder dat we de wagen moesten dragen niet normaal begaanbaar. Het schuine gedeelte naast de trap, was niet geschrikt voor de kinderwagen, maar was ook angstvallig stijl.
* Moesten voor onze kleindochter van 4 maanden ook een laken handoeken pakket betalen, terwijl we dit niet besteld hadden. Dit zagen we pas in het huisje, dat we voor 5 pers.zo’n pakket hadden gekregen en betaald. We konden het pakket bij de receptie afgeven, maar kregen het geld niet retour. We waren met 5 pers. en daarvoor moest betaald worden. Iedereen snapt toch wel dat een baby niet in een 1 persoons bed ligt/slaapt.
* De grasmaaier is op 1 middag 3x bij de voordeur bezig geweest. Dat was hinderlijk en de communicatie kan van het personeel op dat punt beter.
* Tijdens ons verblijf werd de dakgoot schoongemaakt, met een baby in bed, was dit een flinke herrie. Lijkt mij ook geen geschikt moment wanneer de huisjes bewoond zijn.
* Nadat 2 werkmannen aanbelde stonden ze al gelijk bij ons binnen, zonder dat we de kans kregen om de deur open te doen. Ze moesten iets make/na kijken in de kamer. Wat precies is mij tot nu toe nog een raadsel. Bij de buren belde ze aan en gingen ook naar binnen, zonder dat ze thuis waren. We vonden dit een naar gevoel geven, al je persoonlijke spullen liggen in zo’n huisje waar het personeel zo bij kon. In 1 woord schandalig.
* In het huisje kon je geen wifi ontvangen, lieten ons een kaart kopen, met wel de woorden dat ze niet zeker waren of je bereik had. Voor mijn gevoel is dit iets wat ze vooraf moeten weten, want op deze manier ga je het uit proberen, terwijl het personeel toch moet weten of het wel of geen bereik mogelijk is. Een beetje geld klopperij op deze manier.

Gewenste Oplossing:

De klachten moeten behandeld worden.
We willen minimaal een linnenpakket vergoed krijgen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Roompot over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Roompot in behandeling genomen

Bericht van Roompot

12 jaren geleden - Geachte gast, Hierbij delen wij u mede dat wij uw klacht per heden in behandeling nemen. U ontvangt zo spoedig mogelijk een reactie onzerzijds. Met vriendelijke groet, Webcare team Roompot Vakanties Antwoorden Antwoorden

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Roompot een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Roompot

Heeft op 25 september 2013 om 15:16 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij hebben inmiddels contact met de gast opgenomen en e.e.a. doorgenomen. Wij beschouwen deze kwestie hiermee als afgehandeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM