Klacht: Trowaa betaald niet terug

els.j op 03 september 2013 over Trowaa.nl in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Trowaa.nl
Status Open
Datum 3 september 2013

Een klant heeft op 1 juli een iPhone besteld bij Trowaa.nl en deze via iDeal betaald. Na de annulering van de bestelling op 22 juli, vanwege uitblijvende levering, zou het geld binnen 14 dagen teruggestort worden, maar de klant heeft tot nu toe nog geen terugbetaling ontvangen.

Mijn Klacht:

Op 1 juli een iPhone besteld en via Ideal betaald. Op 22 juli de bestelling geannuleerd omdat het na diverse beloftes nog steeds niet geleverd was. Zou binnen 14 dagen mijn geld terug krijgen. Tot op heden heb ik nog steeds niets ontvangen

Gewenste Oplossing:

Het betaalde bedrag terug storten op mijn bankrekening

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Trowaa.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Trowaa.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)