Klacht: Peuk in de shag

Arjanputman op 28 augustus 2013 over Van Nelle in de categorie Sigaretten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Van Nelle has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Van Nelle
Categorie Sigaretten
Status Open
Datum 28 augustus 2013

Een klant heeft een pakje van 50 gram Van Nelle shag gekocht, maar ontdekte na het draaien van twee sigaretten dat er een sigaret in de shag was geperst. Dit resulteerde in een onaangename smaak, waardoor de klant het hele pakje heeft moeten weggooien.

Mijn Klacht:

Ik kocht gisteren een pakje 50 gram zware van Nelle. Na 2 peuken wil ik er weer 1 draaien en toen zat er een peuk in de shag geperst. Heb het hele pakje weg kunnen gooien want d’r zat een hele rare smaak aan.

Gewenste Oplossing:

Dat er een nieuw pakje word opgestuurd

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Van Nelle

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Van Nelle over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Van Nelle nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM