Klacht: Onvriendelijke reisleider

Brit-e op 13 augustus 2013 over Corendon in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Corendon has resolved this complaint
Klacht opgelost op 15 oktober 2013
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer/ mevrouw, U heeft reeds een inhoudelijke reactie mogen ontvangen. Corendon webcare

Bedrijf Corendon
Categorie Online Reisbureaus
Status Opgelost
Datum 13 augustus 2013

Een groep vriendinnen die bij Corendon boekte, had gekozen voor een reis zonder jongerenorganisatie om feesten en kroegentochten te vermijden. Bij aankomst bleek echter dat ze automatisch waren ingedeeld bij de organisatie Gofun, waar ze direct werden aangespoord om deel te nemen aan activiteiten die ze juist wilden vermijden.

Mijn Klacht:

Afgelopen jaar heb ik met vriendinnen bij corendon geboekt. Voorheen boekten wij altijd met jongerenorganisaties. Afgelopen jaar zijn wij naar Kos geweest en hebben wij expres gekozen voor geen jongerenorganisatie. Dit kwam omdat wij moe werden van alle feesten, kroegentochten etc die ons aangesmeerd werden. Wij hebben namelijk in het verleden pakketten waar deze feesten, partyboten en kroegentochten bij inbegrepen zaten gekocht voor veel geld. Achteraf vonden wij dat je teveel betaalde voor wat je kreeg.

Omdat we dit allemaal wilden voorkomen zaten we dit jaar bij corendon. Bij aankomst kwamen we erachter dat we bij organisatie gofun waren ingedeeld. Dit kwam omdat wij allemaal jongeren zijn en dan automatisch bij gofun wordt geplaatst. We werden de dag na aankomst gelijk overgehaald om een pakket te kopen. Deze was speciaal opgezet door een van de reisleiders (Tom). Wij hadden hier geen interesse in. De reisleider bleef pushen en wij bleven bij ons standpunt en gaven aan dat wij het vaak vonden tegenvallen. Mijn vriendinnen en ik kregen de indruk dat hij beledigd was omdat wij zijn pakket niet wilden kopen.

Enkele dagen later kwamen wij de reisleider Tom weer tegen. Wij zochten de weg naar een restaurantje aan het strand. Omdat Tom zagen vroegen wij hem de weg naar dit restaurant. Hij wilde vervolgens ons de weg niet vertellen en stuurde ons de expres de verkeerde kant op. Belachelijk dat zo’n kinderachtig iemand een reisleider kan zijn. Omdat we niets kopen is de hulp gelijk ver te zoeken.

Tijdens onze vakantie is er een van onze vriendinnen erg hard op de grond belandt waardoor ze naar het ziekenhuis moest. Wij kwamen de reisleider Tom tegen en hebben dit gelijk aan hem verteld. Het was overduidelijk dat hij hier zo weinig mogelijk aandacht aan wilde besteden. Geen goede service aan de klanten dus.

Gewenste Oplossing:

Geen idee. Een excuus zal al op zijn plaats zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Corendon

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Corendon over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Corendon nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Corendon in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Corendon een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Corendon

Heeft op 15 oktober 2013 om 13:32 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer/ mevrouw,

U heeft reeds een inhoudelijke reactie mogen ontvangen.

Corendon webcare

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM