Klacht: mentaliteid van de hoteleigenaar

johnenrenate op 11 augustus 2013 over Corendon in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Corendon has resolved this complaint
Klacht opgelost op 22 oktober 2013
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer/ mevrouw, U heeft reeds een inhoudelijke reactie mogen ontvangen. Corendon webcare

Bedrijf Corendon
Categorie Online Reisbureaus
Status Opgelost
Datum 11 augustus 2013

Er is onvrede over de mentaliteit van de hoteleigenaar van Hotel Prime Beach in Marmaris, waar gasten vroeg uit bed moesten om een bedje te bemachtigen. Klager meldt dat de hostess van Corendon niet adequaat reageerde op de frustraties van de gasten, die zelfs bijna in conflict raakten. Daarnaast werd het eten als slecht ervaren, met lange wachttijden en onvriendelijk personeel, wat leidde tot een teleurstellende vakantie-ervaring.

Mijn Klacht:

wij moesten om half7 al uit bed om een bedje aan het strand of aan het zwembad te krijgen we hebben de hostes van corendon daar over aan gesproken die zei ach ja de eigenaar zegt dat de mensen het zelf maar uit moeten zoeken er was heel veel wryving onder mekaar en frustaties was er werden mensen zo boos dat ze byna op de vuist gingen en dan wordt er gezegd door de hotel eigenaar gezegd dat de mensen het zelf op moet lossen dat kan niet het eten was ook slecht je moest gewoon ruim 15 min wachten op je vlees zo druk dan had je weer kou friet of nasi of spagetie het personeel buiten waren sjagerijnig het hotel was hotel prime beach in marmaris voor ons gevoel was onze vakantie in het water gevalen we hadden er veel meer van verwacht

Gewenste Oplossing:

we hebben zelfs uit moeten gaan eten omdat het eten slecht was dus mischien een geld bedrag ter composatie dat zouden we op prijs stellen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Corendon

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Corendon over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Corendon nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Corendon in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Corendon een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Corendon

Heeft op 22 oktober 2013 om 15:07 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer/ mevrouw,

U heeft reeds een inhoudelijke reactie mogen ontvangen.

Corendon webcare

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Corendon beoordeeld.

johnenrenate

Heeft op 22 oktober 2013 om 15:40 geantwoord

dit is niet opgelost wat hebben we ter composatie gehad niks en de reisleidster had moeten zeggen toen we de klacht voor legde dat we een klachte brief in konden vullen daar is niks over gezegd mijn klacht is nog niet opgelost ik heb corendon zelf gebeld en hun zijden ik moet gewoon op de mail reageren als je klacht nog niet is opgelost dat doe ik dus

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM