Klacht: Slechte klantenservice en nog slechtere chatservice

Gideonn op 30 juni 2013 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 30 juni 2013

Een klant van Tele2 heeft herhaaldelijk geprobeerd contact op te nemen voor een extra digitenne kastje, maar kreeg geen terugbelactie na meerdere belpogingen. Ook de chatservice bleek ondoeltreffend, waarbij de klant lange wachttijden ervoer en uiteindelijk geen bevredigende oplossing kreeg, wat leidde tot onvrede over de geboden service.

Mijn Klacht:

Ik heb enkele weken geleden naar tele2 gebeld voor een extra digitenne kastje. Ze zouden me terug bellen want er was een computerstoring. Opnieuw naar tele2 gebeld en ik zou weer terug gebeld worden… Nee, hoor.
Oké geen zin om weer een halfuur in de wacht te staan. Dus maar eens op de site de chat gebruiken… Voordat je een echte medewerker hebt ben je jaren verder. Dan heb je een echte medewerker. Nagenoeg het eerste wat die doet: Ik neem aan dat ik het hiermee heb opgelost. DOEiii

Wat een enorm slechte service… Dit is geen eens service te noemen

Gewenste Oplossing:

Dat ze me terugbellen als ze dat zeggen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie