Klacht: Tele2 mobiel abbonenemt

wvisser op 17 juni 2013 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 17 juni 2013

Een klant van Tele2 heeft problemen met de boekhouding van het bedrijf, waarbij twee betalingen verloren zijn gegaan. Ondanks bewijs van betaling is de klant afgesloten van de mobiele dienst en wordt hij verplicht om opnieuw te betalen. De situatie is escalated naar een deurwaarderskantoor, maar de klant ontvangt geen reactie op zijn emails en overweegt juridische stappen.

Mijn Klacht:

Tele2 is twee betalingen van mij kwijt geraakt in hun boekhouding, nu verplichten ze mij om deze twee maanden opnieuw te betalen. Ik ben al afgesloten op mijn mobiel omdat ik niet wil betalen ik heb het al betaald. De deurwaarder Intrum Justicia is ook al ingeschakeld heb heel het verhaal uitgelegd met een overzicht van fakturen en betalingen, wat doen ze? Ze geloven Tele2. Op al mijn emails naar Intrum Justicia krijg ik geen antwoord. Nu hoop ik op een rechtszaak en hoop dat een rechter wel kan rekenen. Het is nu heel duidelijk dat een deurwaarders kantoor totaal niet kan rekenen.

Gewenste Oplossing:

De afsluiting per direct opheffen. De vordering bij Intrum Justitia intrekken en een schadeloos stelling voor de geleden schade.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie