Klacht: SB Commerce reageert überhaupt niet op klacht

Senora Ma op 10 juni 2013 over SBcommerce in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
SBcommerce has resolved this complaint
Klacht opgelost op 17 juni 2013
Reactie van het bedrijf:

Problemen zijn uitgezocht en opgelost. De klant is gecompenseerd voor de fouten tijdens de levering

Bedrijf SBcommerce
Categorie Online Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 10 juni 2013

De klant ontving op 31 mei 2013 een bestelling van SBcommerce, maar was ontevreden over de verpakking, die als onprofessioneel werd ervaren. Ondanks het indienen van een klacht via telefoon en e-mail, inclusief foto's, ontving de klant geen reactie, zelfs niet na een herinnering op 5 juni 2013. De beschadigde verpakking maakte het moeilijk om het product als cadeau te geven.

Mijn Klacht:

Op 31 mei 2013 kreeg ik mijn bestelling binnen. De wijze waarop dit alles verpakt is, is zeer onprofessioneel te noemen. Het was om kado doen maar alle accessoiredozen waren op elke zijde van de weberdoos geplakt met zeer veel plastic tape. Gevolg: alle dozen zijn zwaar beschadigd en/of stuk. Dit is niet leuk om zo kado te geven. Ik heb dit telefonisch gemeld en ook een email inclusief foto’s gestuurd. Ik mag er toch van uit gaan dat sb commerce de door mij aangekochte goederen netjes verpakt. Op een reminder email van 5 juni 2013 wordt ook niet gereageerd.

Gewenste Oplossing:

Laat ze eerst maar eens reageren en dan praten wel verder!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar SBcommerce over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door SBcommerce in behandeling genomen

Bericht van SBcommerce

12 jaren geleden - Geachte mevrouw N., Bedankt voor uw melding. We vinden het erg vervelend dat uw bestelling niet netjes is afgeleverd. Onze excuses hiervoor. Dit is geen standaard verzendmethode en we zullen ervoor zorgen dat dit in de toekomst niet weer gebeurd. Wij reageren normaliter binnen 1 werkdag op e-mails naar onze klantenservice. Ik ga dan ook uitzoeken wat hier fout is gegaan. We zien in dat de slechte verzendmethode onze fout is en zouden u dan ook graag een compensatie willen aanbieden. Ik zal u hier vandaag over mailen. Ik hoop hiermee uw klacht opgelost te hebben. Onze excuses voor het ongemak. Met vriendelijke groet, Casper van Driel SB Commerce

Reactie van de melder van de klacht

12 jaren geleden - Inmiddels is er emailcontact geweest met Sb Commerce. Ze erkennen de verkeerde manier van verzenden. Ook dat er niet gereageerd is op mijn eerdere 3 emails (bestand met foto's was blijkbaar te groot).. We zijn tot een passende oplossing gekomen waarin beide partijen zich kunnen vinden. Gelukkig heeft Sb Commerde de klacht als een kans gezien. Eind goed, al goed! Hiermee is de klacht dus opgelost.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat SBcommerce een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

SBcommerce

Heeft op 17 juni 2013 om 16:39 geantwoord

Geboden Oplossing:

Problemen zijn uitgezocht en opgelost. De klant is gecompenseerd voor de fouten tijdens de levering

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM