Klacht: radio campagna Staatsloterij , bruna, en Fiat

magicenmaurits op 09 juni 2013 over Staatsloterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 10 juni 2013
Reactie van het bedrijf:

10 juni 2013 » e-mail gestuurd

Categorie Loterijen
Status Opgelost
Datum 9 juni 2013

Een klant heeft een probleem ervaren met het invoeren van een code voor een actie van de Staatsloterij, die gekoppeld is aan een aankoop bij Bruna en een kans op een Fiat 500. Ondanks het volgen van de instructies en het ontvangen van de code, kreeg de klant een foutmelding en kon de actie niet voltooien, wat leidde tot teleurstelling. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Mijn klacht gaat erom dat de trekking van de komende staatsloterij morgen is. Gisteren kocht ik nav het beluisteren van een radio reclame een staatslot bij de bruna, omdat je daar een extra kans maakte op een Fiat 500. Bij het invoeren van de code die ik keurig heb ontvangen bij de Bruna winkel, blijkt de pagina niet beschikbaar. De foutmelding die komt is “check die mail”. Ik ben teleurgesteld dat ik mijn code niet kan invoeren, terwijl op op de actievoorwaarden staat dat de actie loopt tot en met 10 juni 2013.

Gewenste Oplossing:

Dat ik morgen, 10 juni in de gelegenheid wordt gesteld om toch de code in te voeren om kans te maken op de Fiat 500.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Staatsloterij in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Staatsloterij een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Staatsloterij

Heeft op 10 juni 2013 om 11:22 geantwoord

Geboden Oplossing:

10 juni 2013 » e-mail gestuurd

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM