Klacht: Niet te boeken

Haringkop op 10 april 2013 over Groupon in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 1 mei 2013
Reactie van het bedrijf:

Beste Elly, Volgens ons systeem is het probleem inmiddels opgelost. U heeft een reservering kunnen maken bij de partner. We wensen u alvast veel plezier en nogmaals onze excuses voor het ongemak. Met vriendelijke groet, Groupon Customer Support

Bedrijf Groupon
Categorie Coupon Sites
Status Opgelost
Datum 10 april 2013

Een klant heeft herhaaldelijk geprobeerd een afspraak te maken via Groupon, maar ervaart dat er geen beschikbare plekken zijn, vooral op zaterdag. Na twintig telefoontjes lijkt het onmogelijk om een boeking te maken, wat leidt tot de suggestie om het geld terug te krijgen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb nu al 20 keer gebeld om af te spreken, maar er is nooit plek. Bij het kaatste gesprek werd me duidelijk dat er bv op zaterdag tot het ind van de looptijd al geen plaats meer is.
Suggestie: geld terug?

Gewenste Oplossing:

Geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Groupon in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Groupon een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Groupon

Heeft op 01 mei 2013 om 11:28 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Elly,

Volgens ons systeem is het probleem inmiddels opgelost. U heeft een reservering kunnen maken bij de partner. We wensen u alvast veel plezier en nogmaals onze excuses voor het ongemak.

Met vriendelijke groet,

Groupon Customer Support

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM